Rodzice dzieci z SMA / Fundacja SMA | Towarzystwo Przyjaciół Szalonego Wózkowicza | Fundacja Aktywnej Rehabilitacji | Hotel Sobienie Królewskie FACEBOOK  EN

Dojazd

Konferencję zgodził się gościć nieodpłatnie Sobienie Królewskie Golf & Country Club w czterogwiazdkowym kompleksie hotelowym w Sobieniu Szlacheckim, ok. 45 minut drogi od Warszawy.

„Zaledwie 30 km od Warszawy czeka na Państwa jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na Mazowszu. To malowniczo położony kompleks pałacowy otoczony przez starannie utrzymany 9-hektarowy park krajobrazowy.

Centralny punkt całego założenia dworskiego stanowi pałac wybudowany na przełomie wieków, około roku 1880, należący niegdyś do rodziny Jezierskich. Teraz w jego pięknych odrestaurowanych wnętrzach znajdą się restauracja z oranżerią, kawiarnia, a na specjalne okazje – wspaniała sala balowa oraz cztery multimedialne sale konferencyjne.

Hotel Sobienie Królewskie przygotował dla Państwa komfortowe, bogato wyposażone pokoje i apartamenty z malowniczym widokiem na park sosnowych lasów. Stwarzają one znakomite warunki na wymarzony wypoczynek.

Do dyspozycji gości oddane zostaną pokoje i apartamenty zlokalizowane w pałacu oraz pobliskich zabudowaniach folwarcznych. Stylizowane wyposażenie oraz wnętrza pozwolą poczuć naszym gościom klimat epoki, a jednocześnie cieszyć się pełnym komfortem i wygodą czterogwiazdkowego hotelu.”


Dzięki uprzejmości Właściciela hotelu do naszej dyspozycji zostały oddane wszystkie pokoje oraz sale konferencyjne. Mamy nadzieję, że w tak malowniczych warunkach nasz Weekend ze SMA-kiem będzie nie tylko skarbnicą wiedzy i wymiany doświadczeń, ale także miłym odpoczynkiem.


Dojazd


Grupa wsi Sobienie Jeziory, Sobienie Szlacheckie i Sobienie Murowane położona jest w powiecie otwockim, przy przecięciu dróg krajowych nr 739 i 801, około 45 km od centrum Warszawy.


Dojazd samochodem
Z Sobienia-Jezior jechać drogą 739 na wschód, w kierunku na Osieck. Kilometr dalej skręcić w boczną drogę w prawo i po kilkuset metrach po lewej stronie pokaże się brama wjazdowa do hotelu.

Dojazd komunikacją publiczną
Autobusy PKS z dworca Warszawa Wschodnia do Sobienia-Jezior kursują mniej więcej co godzinę, podobnie jak prywatne busy, które odjeżdżają z ul. Lubelskiej. Szczegółowe rozkłady jazdy można znaleźć na www.e-podroznik.pl. Z Sobienia-Jezior do hotelu najłatwiej dojechać taksówką.