Rodzice dzieci z SMA / Fundacja SMA | Towarzystwo Przyjaciół Szalonego Wózkowicza | Fundacja Aktywnej Rehabilitacji | Hotel Sobienie Królewskie FACEBOOK  EN

Giełda


WYMIANA NA WEEKEND!


W związku z tym, że wiele osób ma w domu niepotrzebny sprzęt, oraz inne artykuły, z których nie korzysta, a które mogą się przydać innym, Preclowa Mama zainspirowała nas do stworzenia giełdy na Weekendzie.

Jeśli macie coś, co możecie oddać, odsprzedać lub wymienić z innymi rodzinami wybierającymi się na konferencję, publikujcie takie informacje na Facebooku Weekendu ze SMA-kiem https://www.facebook.com/events/514112068636012

lub piszcie maila do mnie na adres [email protected] będziemy publikować na FB i na stronie www.konferencjasma.pl.

W treści informacji prosimy podawać do siebie mail lub telefon kontaktowy, aby zainteresowane osoby mogły się z Wami skontaktować.

PONIŻEJ OFERTY GIEŁDOWE


1. Dysponuję pewnymi nadwyżkami medycznych środków wszelakich (min. cewniki, strzykawki, gaziki niejałowe), które z chęcią odstąpię tym gorzej zaopatrzonym. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv, udostępnię listę rzeczy które mam do oddania i mogę dowieźć na zjazd.

Kontakt pod aresem: [email protected]


2. Do odstąpienia ortezy do stania firmy Erhen, dla dziecka w wieku około 3 lat, wymiary mogę podać mailowo, stan idealny.

Kontakt pod adresem: [email protected]

3. Mam kilka sprzętów do odsprzedaży, a między innymi:
  1. Wózek elektryczny Permobil C300 (idealny dla dziecka w wieku 5-12 lat)
  2. Tumble Form z bazą jezdą (dla dziecka w wieku 4-12 lat)
  3. Thera Togs 300
  4. Pionizator Vitae Care
  5. Oddam łuski i gorset (jeśli będą na kogoś pasowały)
Kontakt pod adresem: [email protected]4. Mam na zbyciu strzykawki 100 ml, 50 sztuk.

Kontakt pod adresem: [email protected]


5. W ramach wymiany na Weekend możemy oddać materac rehabilitacyjny. Wymiary około 1m na 2m kolor brązowy z dopasowanym prześcieradłem na gumkę, stan bardzo dobry.
Jeśli ktoś potrzebuje pełnowartościowej diety przemysłowej możemy oddać : infantrini 41 szt. po 100ml, Nutrini Peptisorb 8szt. po 500ml, nutrini multi fibre 6szt. po 500ml.
Mamy też strzykawek 20ml lub opatrunków.
Dowieziemy materac lub inne rzeczy na Konferencję.
Kontakt pod adresem: [email protected]