Rodzice dzieci z SMA / Fundacja SMA | Towarzystwo Przyjaciół Szalonego Wózkowicza | Fundacja Aktywnej Rehabilitacji | Hotel Sobienie Królewskie FACEBOOK  EN

poniedziałek, 27 maja 2013

Już po!

Długo oczekiwany weekend ze SMA-kiem dobiegł końca.

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy naszemu głównemu Sponsorowi Hotelowi Sobienie Królewskie Golf & Country Club, dzięki któremu przez dwa dni mieliśmy zapewniony nocleg, wyżywienie, opiekę i nieocenione wsparcie organizacyjne.

Dziękujemy wszystkim specjalistom, lekarzom, fizjoterapeutom, którzy podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem i zechcieli poświęcić swój czas, aby wziąć udział w konferencji.

Dziękujemy również Marszałkowi Krzysztofowi Strzałkowskiemu oraz Posłowi Marcinowi Kierwińskiemu za wizytę, udział w debacie i ofertę konkretnej pomocy.

Wielkie dzięki dla wolontariuszy oraz wszystkich osób z Fundacji Towarzystwa Przyjaciół Szalonego Wózkowicza i Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, bez których pomocy naprawdę nie dalibyśmy rady.

Dziękujemy za odwiedziny Myszce Norce, która rozweseliła dzieciaki.

Bardzo dziękujemy również Radiu Kolor za wsparcie medialne oraz Telewizji Polsat za reportaż.

Najbardziej jednak dziękujemy Wam – Uczestnikom Konferencji. Mamy nadzieję, że miło i owocnie spędziliście czas!

Odjeżdżając, większość z Was żegnała nas słowami: “Do zobaczenia za rok”. Zrobimy wszystko, aby tak się stało :)

Zapraszamy do regularnego zaglądania na tę stronę oraz na powstającą stronę Fundacji SMA. Stopniowo będziemy starali się umieszczać informacje i wykłady, które pojawiły się na konferencji.

Jeszcze raz dziękujemy!

Kamila, Kacper i Marek