Rodzice dzieci z SMA / Fundacja SMA | Towarzystwo Przyjaciół Szalonego Wózkowicza | Fundacja Aktywnej Rehabilitacji | Hotel Sobienie Królewskie FACEBOOK  EN

niedziela, 21 kwietnia 2013

Kto jest organizatorem?

Organizatorami Weekendu ze SMA-kiem są:

Kamila Górniak – mama Sebastianka, przy wsparciu merytoryczno-technicznym rodziców Lii i moralno-duchowym wielu innych osób; Towarzystwo Przyjaciół Szalonego Wózkowicza; oraz Fundacja Aktywnej Rehabilitacji.

Nieocenione jest oczywiście bezwarunkowe wsparcie moralne i materialne udzielone przez głównego sponsora Weekendu ze SMA-kiemWłaściciela hotelu Sobienie Królewskie, który dodatkowo wziął na siebie ogromną część wysiłku organizacyjnego.

Weekendu ze SMA-kiem nie organizuje stowarzyszenie „SMA-k Życia” z Tychów.

Do wzięcia udziału w Weekendzie nie jest konieczne zapisywanie się do jakichkolwiek stowarzyszeń, nie żądamy przedkładania dokumentacji medycznej celem udowodnienia choroby ani nie wymagamy wnoszenia żadnych opłat za pobyt (aczkolwiek dobrowolne wpłaty na zwrot kosztów będą przyjmowane z wdzięcznością!). Konferencję organizujemy my, rodzice dzieci z SMA, dla nas wszystkich, rodziców i pacjentów SMA.

Z takimi założeniami i z takim wspaniałym wsparciem mamy więc cichą nadzieję, że to wydarzenie okaże się sukcesem i być może, z Waszym udziałem, przerodzi się w coś większego.

Zapraszamy!